>
Yaklaşan Maçlar
Saat Karşılaşma Maç Sonucu
Uluslararası Kulüpler > UEFA Şampiyonlar Ligi, Kadınlar, Eleme Turu
16.10 11:00 Biik Kazygurt - FC Bayern Munich
Uluslararası Kulüpler > UEFA Şampiyonlar Ligi, Kadınlar, Eleme Turu
1 7.25 X 5.25 2 1.35 +90
1 7.25 X 5.25 2 1.35
ITF Erkekler > Antalya, Singles M-ITF-TUR-25A
16.10 10:00 Lavagno, Edoardo - Niv, Benjamin
ITF Erkekler > Antalya, Singles M-ITF-TUR-25A
1 1.18 2 4.60 +2
1 1.18 2 4.60
16.10 10:00 Fellin, Manfred - Sakellaridis, Michalis
ITF Erkekler > Antalya, Singles M-ITF-TUR-25A
1 1.08 2 7.00 +2
1 1.08 2 7.00
16.10 10:00 Cagnina, Julien - Galoppini, Davide
ITF Erkekler > Antalya, Singles M-ITF-TUR-25A
1 1.40 2 2.80 +2
1 1.40 2 2.80
16.10 10:00 Johann, Lars - Welte, Milan
ITF Erkekler > Antalya, Singles M-ITF-TUR-25A
1 13.00 2 1.01 +2
1 13.00 2 1.01
16.10 11:30 Borza, Bogdan - Slobodchikov, Ronald
ITF Erkekler > Antalya, Singles M-ITF-TUR-25A
1 3.25 2 1.30 +2
1 3.25 2 1.30
16.10 11:30 Valkusz, Mate - Korolev, Vladimir
ITF Erkekler > Antalya, Singles M-ITF-TUR-25A
1 1.07 2 7.25 +2
1 1.07 2 7.25
ITF Kadınlar > Antalya, Singles W-ITF-TUR-26A
16.10 10:00 Giovine, Claudia - Ainitdinova, Gozal
ITF Kadınlar > Antalya, Singles W-ITF-TUR-26A
1 1.75 2 2.00 +2
1 1.75 2 2.00
16.10 10:00 Drazic, Mariana - Sakellaridi, Sapfo
ITF Kadınlar > Antalya, Singles W-ITF-TUR-26A
1 1.70 2 2.05 +2
1 1.70 2 2.05
16.10 10:00 Uslu, Ozlem - Gram, Olivia
ITF Kadınlar > Antalya, Singles W-ITF-TUR-26A
1 1.40 2 2.80 +2
1 1.40 2 2.80
16.10 10:00 Visscher, Stephanie Judith - Vedder, Eva
ITF Kadınlar > Antalya, Singles W-ITF-TUR-26A
1 2.85 2 1.40 +2
1 2.85 2 1.40
16.10 11:30 Kraus, Sinja - Gabric, Anna
ITF Kadınlar > Antalya, Singles W-ITF-TUR-26A
1 1.50 2 2.45 +2
1 1.50 2 2.45
16.10 11:30 Petrenko, Viktoriya - Gaspar, Ioana
ITF Kadınlar > Antalya, Singles W-ITF-TUR-26A
1 2.00 2 1.75 +2
1 2.00 2 1.75
16.10 11:30 Bejenaru, Karola Patricia - Koelzer, Romy
ITF Kadınlar > Antalya, Singles W-ITF-TUR-26A
1 4.05 2 1.22 +2
1 4.05 2 1.22
16.10 11:30 Taylor, Gabriella - Baykan, Ilayda
ITF Kadınlar > Antalya, Singles W-ITF-TUR-26A
1 1.01 2 13.75 +2
1 1.01 2 13.75
QIE Dota2 > Battle of Dawn, Playoffs
16.10 11:00 Team Serenity - Newbee
QIE Dota2 > Battle of Dawn, Playoffs
0 0 0 0 0 0 +2
0 0 0 0 0 0
ITF Erkekler > Bukhara, Singles M-ITF-UZB-06A
16.10 10:45 Ratniuk, Maxim - Bardzin, Artsiom
ITF Erkekler > Bukhara, Singles M-ITF-UZB-06A
1 1.05 2 8.50 +2
1 1.05 2 8.50
16.10 10:50 Sottimov, Timur - Saidkarimov, Saida'Lo
ITF Erkekler > Bukhara, Singles M-ITF-UZB-06A
1 3.65 2 1.25 +2
1 3.65 2 1.25
16.10 11:20 Shipilov, Sergey - Korobeynikov, Grigoriy
ITF Erkekler > Bukhara, Singles M-ITF-UZB-06A
1 2.05 2 1.70 +2
1 2.05 2 1.70
16.10 11:20 Zharyn, Dzianis - Borisiouk, Martin
ITF Erkekler > Bukhara, Singles M-ITF-UZB-06A
1 3.15 2 1.30 +2
1 3.15 2 1.30
Uluslararası > Challenger Series 2019, Week 42, Session 2
16.10 10:10 Gavlas, Antonin - Shouman, Mohamed
Uluslararası > Challenger Series 2019, Week 42, Session 2
0 0 0 0 0 0 +2
0 0 0 0 0 0
16.10 10:50 David, Petr - Zapata, Carlos
Uluslararası > Challenger Series 2019, Week 42, Session 2
0 0 0 0 0 0 +2
0 0 0 0 0 0
16.10 11:30 Rezetka, Roman - Grela, Pawel
Uluslararası > Challenger Series 2019, Week 42, Session 2
0 0 0 0 0 0 +2
0 0 0 0 0 0
ITF Erkekler > Changwon, Doubles M-ITF-KOR-05A
16.10 10:10 Kovapitukted P / Samrej K - Boyer D H / Park U
ITF Erkekler > Changwon, Doubles M-ITF-KOR-05A
1 2.95 2 1.35 +2
1 2.95 2 1.35
Uluslararası > Denmark Open 2019, MS
16.10 10:00 Lee, Zii Jia - Chen, Long
Uluslararası > Denmark Open 2019, MS
0 0 0 0 0 0 +11
0 0 0 0 0 0
16.10 10:40 NG, KA Long Angus - Rhustavito, Shesar Hiren
Uluslararası > Denmark Open 2019, MS
0 0 0 0 0 0 +11
0 0 0 0 0 0
16.10 11:00 Tsuneyama, Kanta - Verma, Sameer
Uluslararası > Denmark Open 2019, MS
0 0 0 0 0 0 +11
0 0 0 0 0 0
16.10 11:00 LU, Guang ZU - Chou, Tien Chen
Uluslararası > Denmark Open 2019, MS
0 0 0 0 0 0 +11
0 0 0 0 0 0
Uluslararası > Denmark Open 2019, WD
16.10 10:20 HOO V / Yap C W - Polii G / Rahayu A
Uluslararası > Denmark Open 2019, WD
0 0 0 0 0 0 +11
0 0 0 0 0 0
16.10 11:20 Cheng C Y / Lee C C - Chang Y N / Kim H R
Uluslararası > Denmark Open 2019, WD
0 0 0 0 0 0 +11
0 0 0 0 0 0
Uluslararası > Denmark Open 2019, WS
16.10 11:00 Jindapol, Nitchaon - Tai, Tzu Ying
Uluslararası > Denmark Open 2019, WS
0 0 0 0 0 0 +11
0 0 0 0 0 0
16.10 11:20 Cheah, Soniia - Kim, GA Eun
Uluslararası > Denmark Open 2019, WS
0 0 0 0 0 0 +11
0 0 0 0 0 0
16.10 11:20 LI, Michelle - LI, Yvonne
Uluslararası > Denmark Open 2019, WS
0 0 0 0 0 0 +11
0 0 0 0 0 0
Uluslararası > Denmark Open 2019, XD
16.10 10:00 Phuangphuapet N / Amitrapai S - Lamsfuss M / Herttrich I
Uluslararası > Denmark Open 2019, XD
0 0 0 0 0 0 +11
0 0 0 0 0 0
16.10 10:00 Chang T C / NG W Y - Adcock C / Adcock G
Uluslararası > Denmark Open 2019, XD
0 0 0 0 0 0 +11
0 0 0 0 0 0
16.10 10:20 TAN K M / Lai P J - SEO S J / Chae Y
Uluslararası > Denmark Open 2019, XD
0 0 0 0 0 0 +11
0 0 0 0 0 0
16.10 10:20 HE J / DU Y - Ellis M / Smith L
Uluslararası > Denmark Open 2019, XD
0 0 0 0 0 0 +11
0 0 0 0 0 0
16.10 10:40 Gondo K / Kurihara A - Chan P S / Goh L Y
Uluslararası > Denmark Open 2019, XD
0 0 0 0 0 0 +11
0 0 0 0 0 0
16.10 10:40 Chopra P J / Reddy N S - Seidel M E / Efler L
Uluslararası > Denmark Open 2019, XD
0 0 0 0 0 0 +11
0 0 0 0 0 0
ESEA CS:GO > ESEA Premier Division, Australia
16.10 11:00 Grayhound Gaming - Genuine Gaming
ESEA CS:GO > ESEA Premier Division, Australia
0 0 0 0 0 0 +5
0 0 0 0 0 0
16.10 11:00 Order - CM Gaming
ESEA CS:GO > ESEA Premier Division, Australia
0 0 0 0 0 0 +5
0 0 0 0 0 0
Filipinler > Filipinler Futbol Ligi
16.10 11:00 Kaya Fc-Iloilo - Green Archers United
Filipinler > Filipinler Futbol Ligi
1 1.25 X 6.00 2 7.75 +36
1 1.25 X 6.00 2 7.75
ITF Erkekler > Getafe Madrid, Singles M-ITF-ESP-29A
16.10 11:30 Fabre, Matheo - Singh, Digvijay Pratap
ITF Erkekler > Getafe Madrid, Singles M-ITF-ESP-29A
1 11.50 2 1.02 +2
1 11.50 2 1.02
16.10 11:30 Brugnerotto, Marco - Skatov, Timofey
ITF Erkekler > Getafe Madrid, Singles M-ITF-ESP-29A
1 2.50 2 1.50 +2
1 2.50 2 1.50
16.10 11:30 Catarina, Lucas - Moghini, Gabriele
ITF Erkekler > Getafe Madrid, Singles M-ITF-ESP-29A
1 1.06 2 7.75 +2
1 1.06 2 7.75
ITF Kadınlar > Hua Hin, Tekler W-ITF-THA-10A
16.10 10:20 Hosogi, Sakura - Koshiishi, Ayumi
ITF Kadınlar > Hua Hin, Tekler W-ITF-THA-10A
1 1.70 2 2.05 +2
1 1.70 2 2.05
16.10 10:25 Kanaphuet, Thitirat - Hsieh, Yu-Ting
ITF Kadınlar > Hua Hin, Tekler W-ITF-THA-10A
1 8.50 2 1.05 +2
1 8.50 2 1.05
16.10 10:35 Momkoonthod, Tamachan - Liu, Chang
ITF Kadınlar > Hua Hin, Tekler W-ITF-THA-10A
1 2.90 2 1.40 +2
1 2.90 2 1.40
16.10 11:20 Easwaramurthi, Ashmitha - NUR Haliza, Deria
ITF Kadınlar > Hua Hin, Tekler W-ITF-THA-10A
1 5.50 2 1.12 +2
1 5.50 2 1.12
Challenger > Ismaning, Almanya
16.10 11:00 Menendez-Maceiras, Adrian - Hassan, Benjamin
Challenger > Ismaning, Almanya
1 1.85 2 1.85 +19
1 1.85 2 1.85
Challenger > Ismaning, Almanya, Çiftler
16.10 11:00 Martos Gornes S / Ortega-Olmedo R - Heliovaara H / Marchenko I
Challenger > Ismaning, Almanya, Çiftler
1 1.90 2 1.80 +8
1 1.90 2 1.80
Tencent > KRKPL Fall, Regular Season
16.10 10:00 GOG - ESC
Tencent > KRKPL Fall, Regular Season
0 0 0 0 0 0 +1
0 0 0 0 0 0
ITF Erkekler > Lagos, Singles M-ITF-NGR-05A
16.10 11:30 Idoko, Emmanuel - Setkic, Aldin
ITF Erkekler > Lagos, Singles M-ITF-NGR-05A
1 12.75 2 1.01 +2
1 12.75 2 1.01
16.10 11:30 Pichler, David - Sibanda, Mehluli Don Ayanda
ITF Erkekler > Lagos, Singles M-ITF-NGR-05A
1 1.25 2 3.65 +2
1 1.25 2 3.65
16.10 11:30 Mansouri, Skander - Ubon, Joseph Imeh
ITF Erkekler > Lagos, Singles M-ITF-NGR-05A
1 1.03 2 9.75 +2
1 1.03 2 9.75
16.10 11:30 Mina, Gianni - Yego, Ibrahim Kibet
ITF Erkekler > Lagos, Singles M-ITF-NGR-05A
1 1.04 2 9.00 +2
1 1.04 2 9.00
16.10 11:30 Emmanuel, Paul - Garanganga, Takanyi
ITF Erkekler > Lagos, Singles M-ITF-NGR-05A
1 12.25 2 1.01 +2
1 12.25 2 1.01
16.10 11:30 Dahiya, Jatin - Saidi Otupio, Christian
ITF Erkekler > Lagos, Singles M-ITF-NGR-05A
1 1.04 2 9.50 +2
1 1.04 2 9.50
16.10 11:30 Every, Michael-John - Andu, Mukhtar
ITF Erkekler > Lagos, Singles M-ITF-NGR-05A
1 1.08 2 7.00 +2
1 1.08 2 7.00
ITF Kadınlar > Lagos, Singles W-ITF-NGR-02A
16.10 11:30 Onya, Allyson Nancy - Bhosale, Rutuja
ITF Kadınlar > Lagos, Singles W-ITF-NGR-02A
1 11.75 2 1.02 +2
1 11.75 2 1.02
WTA > Moscow KC, Russia
16.10 11:00 Hercog, Polona - Bencic, Belinda
WTA > Moscow KC, Russia
1 2.95 2 1.35 +19
1 2.95 2 1.35
WTA > Moscow KC, Russia, Doubles
16.10 11:00 Aoyama S / Shibahara E - Charaeva A / Lansere S
WTA > Moscow KC, Russia, Doubles
1 1.14 2 5.25 +8
1 1.14 2 5.25
ATP > Moskova, Rusya
16.10 11:00 Gerasimov, Egor - Fabbiano, Thomas
ATP > Moskova, Rusya
1 1.25 2 3.60 +19
1 1.25 2 3.60
NetEase OW > NeXT Autumn, Qualifier
16.10 11:00 Team CC - T1W Gza
NetEase OW > NeXT Autumn, Qualifier
0 0 0 0 0 0 +2
0 0 0 0 0 0
Challenger > Ningbo, Çin, Çiftler
16.10 10:05 Matsui T / Soeda G - Diez S / Reboul F
Challenger > Ningbo, Çin, Çiftler
1 1.75 2 1.90 +8
1 1.75 2 1.90
16.10 10:10 Gunneswaran P / Vardhan V - Davidovich Fokina A / Lopez Perez E
Challenger > Ningbo, Çin, Çiftler
1 1.95 2 1.75 +8
1 1.95 2 1.75
16.10 10:20 Gong M-X / Zhang Z - NAM J S / Song M-K
Challenger > Ningbo, Çin, Çiftler
1 1.70 2 2.00 +8
1 1.70 2 2.00
16.10 11:30 Jung J / Rungkat C - LI Z / Oliveira G
Challenger > Ningbo, Çin, Çiftler
1 1.70 2 2.00 +8
1 1.70 2 2.00
16.10 11:30 Purcell M / Santillan A - Hsieh C-P / Yang T-H
Challenger > Ningbo, Çin, Çiftler
1 2.25 2 1.55 +8
1 2.25 2 1.55
ITF Erkekler > Olomouc, Singles M-ITF-CZE-07A
16.10 11:00 Michnev, Petr - Erler, Alexander
ITF Erkekler > Olomouc, Singles M-ITF-CZE-07A
1 3.15 2 1.30 +2
1 3.15 2 1.30
16.10 11:00 Nouza, Petr - Samuelsson, Christian
ITF Erkekler > Olomouc, Singles M-ITF-CZE-07A
1 1.80 2 1.95 +2
1 1.80 2 1.95
16.10 11:00 Kopriva, Vit - Ivanov, Vladimir
ITF Erkekler > Olomouc, Singles M-ITF-CZE-07A
1 1.25 2 3.65 +2
1 1.25 2 3.65
Filipinler > PBA, Valiler Kupası
16.10 11:30 Columbian Dyip - Nlex Road Warriors
Filipinler > PBA, Valiler Kupası
1 2.55 2 1.45 +44
1 2.55 2 1.45
ITF Erkekler > Rodez, Singles M-ITF-FRA-19A
16.10 11:00 Bouquier, Arthur - Jacquet, Kyrian
ITF Erkekler > Rodez, Singles M-ITF-FRA-19A
1 2.75 2 1.40 +2
1 2.75 2 1.40
16.10 11:00 Cornut-Chauvinc, Antoine - Jomby, Tom
ITF Erkekler > Rodez, Singles M-ITF-FRA-19A
1 2.00 2 1.75 +2
1 2.00 2 1.75
16.10 11:00 Gaston, Hugo - Reveniau, Simon
ITF Erkekler > Rodez, Singles M-ITF-FRA-19A
1 1.02 2 11.75 +2
1 1.02 2 11.75
ITF Erkekler > Sharm El Sheikh, Singles M-ITF-EGY-24A
16.10 11:00 Papik, Tomas - Beloborodko, Illya
ITF Erkekler > Sharm El Sheikh, Singles M-ITF-EGY-24A
1 1.85 2 1.90 +2
1 1.85 2 1.90
16.10 11:00 Asrawy, Amr - Gengel, Marek
ITF Erkekler > Sharm El Sheikh, Singles M-ITF-EGY-24A
1 8.50 2 1.05 +2
1 8.50 2 1.05
16.10 11:00 Pokotilov, Boris - Heger, Tim
ITF Erkekler > Sharm El Sheikh, Singles M-ITF-EGY-24A
1 2.40 2 1.50 +2
1 2.40 2 1.50
16.10 11:00 Maamoun, Karim-Mohamed - Munoz-Abreu, Jordi
ITF Erkekler > Sharm El Sheikh, Singles M-ITF-EGY-24A
1 1.18 2 4.40 +2
1 1.18 2 4.40
ITF Kadınlar > Sharm El Sheikh, Singles W-ITF-EGY-24A
16.10 11:00 Sposetti, Ilaria - Malmqvist, Linnea
ITF Kadınlar > Sharm El Sheikh, Singles W-ITF-EGY-24A
1 10.75 2 1.02 +2
1 10.75 2 1.02
16.10 11:00 Kalinina, Viktoriia - Kuzmova, Katarina
ITF Kadınlar > Sharm El Sheikh, Singles W-ITF-EGY-24A
1 2.40 2 1.50 +2
1 2.40 2 1.50
16.10 11:00 Arcangioli, Manon - Bertoloni, Anita
ITF Kadınlar > Sharm El Sheikh, Singles W-ITF-EGY-24A
1 1.04 2 9.25 +2
1 1.04 2 9.25
ITF Kadınlar > Suzhou, Tekler W-ITF-CHN-23A
16.10 10:45 Kostic, Natalija - You, Xiaodi
ITF Kadınlar > Suzhou, Tekler W-ITF-CHN-23A
1 2.25 2 1.60 +2
1 2.25 2 1.60
ITF Kadınlar > Suzhou, Çiftler W-ITF-CHN-23A
16.10 10:45 Duan Y-Y / Zhang Y - Shapatava S / Webley-Smith E
ITF Kadınlar > Suzhou, Çiftler W-ITF-CHN-23A
1 1.50 2 2.40 +2
1 1.50 2 2.40
16.10 10:50 Raina A / Van Der Hoek R - GUO M / Zhu W
ITF Kadınlar > Suzhou, Çiftler W-ITF-CHN-23A
1 1.15 2 4.95 +2
1 1.15 2 4.95
ITF Kadınlar > Szekesfehervar, Tekler W-ITF-HUN-03A
16.10 11:00 Zavatska, Katarina - Buyukakcay, Cagla
ITF Kadınlar > Szekesfehervar, Tekler W-ITF-HUN-03A
1 1.65 2 2.15 +2
1 1.65 2 2.15
16.10 11:00 Frech, Magdalena - Begu, Irina-Camelia
ITF Kadınlar > Szekesfehervar, Tekler W-ITF-HUN-03A
1 2.20 2 1.65 +2
1 2.20 2 1.65
16.10 11:00 Bara, Irina Maria - Chwalinska, Maja
ITF Kadınlar > Szekesfehervar, Tekler W-ITF-HUN-03A
1 2.35 2 1.55 +2
1 2.35 2 1.55
16.10 11:00 CE, Gabriela - Cepede Royg, Veronica
ITF Kadınlar > Szekesfehervar, Tekler W-ITF-HUN-03A
1 4.50 2 1.18 +2
1 4.50 2 1.18
ITF Erkekler > Tabarka, Singles M-ITF-TUN-42A
16.10 11:30 Grant, William - Kranic, Karlo
ITF Erkekler > Tabarka, Singles M-ITF-TUN-42A
1 2.80 2 1.40 +2
1 2.80 2 1.40
16.10 11:30 Toledo Bague, Pol - Naser, Javier
ITF Erkekler > Tabarka, Singles M-ITF-TUN-42A
1 1.03 2 10.00 +2
1 1.03 2 10.00
16.10 11:30 Monzon, Ignacio - Roncalli, Simone
ITF Erkekler > Tabarka, Singles M-ITF-TUN-42A
1 1.60 2 2.25 +2
1 1.60 2 2.25
16.10 11:30 Bittoun Kouzmine, Constantin - Hassan, Mohamed
ITF Erkekler > Tabarka, Singles M-ITF-TUN-42A
1 1.25 2 3.60 +2
1 1.25 2 3.60
ITF Kadınlar > Tabarka, Singles W-ITF-TUN-42A
16.10 11:30 Traversi, Costanza - Nieuwboer, Perla
ITF Kadınlar > Tabarka, Singles W-ITF-TUN-42A
1 1.45 2 2.70 +2
1 1.45 2 2.70
16.10 11:30 Mettraux, Marie - Gaggini, Valentina
ITF Kadınlar > Tabarka, Singles W-ITF-TUN-42A
1 1.20 2 4.15 +2
1 1.20 2 4.15
ITF Kadınlar > Telavi, Singles W-ITF-GEO-04A
16.10 10:30 Ignatjeva, Margarita - Zakarlyuk, Marianna
ITF Kadınlar > Telavi, Singles W-ITF-GEO-04A
1 2.80 2 1.40 +2
1 2.80 2 1.40
16.10 10:40 Kentchiashvili, Lana - Natsvlishvili, Nino
ITF Kadınlar > Telavi, Singles W-ITF-GEO-04A
1 1.65 2 2.20 +2
1 1.65 2 2.20
16.10 10:40 Kudashova, Daria - Brglez, Pia
ITF Kadınlar > Telavi, Singles W-ITF-GEO-04A
1 1.06 2 7.75 +2
1 1.06 2 7.75
16.10 10:40 Simion, Oana Georgeta - Mesochoritou, Galateia
ITF Kadınlar > Telavi, Singles W-ITF-GEO-04A
1 1.14 2 5.25 +2
1 1.14 2 5.25
Maç Detayı
Bahis Kuponum 0
Tekli Kupon
Kombine Kupon
Bahis Tutarı:
Toplam Oran:
0.00
Maksimum Kazanç:
0.00 TRY
Giriş Yapın