>
Yaklaşan Maçlar
Saat Karşılaşma Maç Sonucu
Brezilya > Brezilya Seri A
17.10 01:15 CSA AL - Atletico Mineiro MG
Brezilya > Brezilya Seri A
1 3.35 X 3.15 2 2.20 +95
1 3.35 X 3.15 2 2.20
17.10 01:15 Gremio FB Porto Alegrense RS - Bahia BA
Brezilya > Brezilya Seri A
1 1.55 X 3.80 2 6.50 +95
1 1.55 X 3.80 2 6.50
17.10 02:00 Fortaleza CE - Flamengo RJ
Brezilya > Brezilya Seri A
1 5.25 X 3.75 2 1.60 +95
1 5.25 X 3.75 2 1.60
Arjantin > Arjantin Kupası, Elemeler
16.10 21:35 CA Central Cordoba - Estudiantes de la Plata
Arjantin > Arjantin Kupası, Elemeler
1 3.25 X 2.95 2 2.35 +91
1 3.25 X 2.95 2 2.35
Uluslararası Kulüpler > UEFA Şampiyonlar Ligi, Kadınlar, Eleme Turu
16.10 19:00 Broendby IF - Glasgow City FC Kadınlar
Uluslararası Kulüpler > UEFA Şampiyonlar Ligi, Kadınlar, Eleme Turu
1 1.55 X 4.05 2 5.00 +92
1 1.55 X 4.05 2 5.00
16.10 19:00 VfL Wolfsburg - FC Twente
Uluslararası Kulüpler > UEFA Şampiyonlar Ligi, Kadınlar, Eleme Turu
0 0 0 0 0 0 +1
0 0 0 0 0 0
16.10 19:30 SK Slavia Prague - Arsenal FC Kadınlar
Uluslararası Kulüpler > UEFA Şampiyonlar Ligi, Kadınlar, Eleme Turu
1 6.50 X 4.95 2 1.40 +91
1 6.50 X 4.95 2 1.40
16.10 20:00 DBK Fortuna Hjoerring - Olympique Lyon
Uluslararası Kulüpler > UEFA Şampiyonlar Ligi, Kadınlar, Eleme Turu
1 26.00 X 12.50 2 1.04 +89
1 26.00 X 12.50 2 1.04
16.10 21:00 Manchester City Lfc - Atletico Madrid
Uluslararası Kulüpler > UEFA Şampiyonlar Ligi, Kadınlar, Eleme Turu
1 1.70 X 3.80 2 4.25 +92
1 1.70 X 3.80 2 4.25
16.10 21:30 Breidablik Kopavogur - Paris Saint Germain
Uluslararası Kulüpler > UEFA Şampiyonlar Ligi, Kadınlar, Eleme Turu
1 19.75 X 11.00 2 1.06 +89
1 19.75 X 11.00 2 1.06
Suudi Arabistan > 1. Lig
16.10 17:50 AL Nahda FC Ksa - Ohod Saudi FC
Suudi Arabistan > 1. Lig
1 2.25 X 3.10 2 2.90 +36
1 2.25 X 3.10 2 2.90
16.10 17:55 AL Nojoom FC - AL Ain FC
Suudi Arabistan > 1. Lig
1 3.60 X 3.25 2 1.90 +35
1 3.60 X 3.25 2 1.90
16.10 18:15 AL Taqadom FC - AL Shoulla FC
Suudi Arabistan > 1. Lig
1 2.50 X 3.10 2 2.55 +35
1 2.50 X 3.10 2 2.55
16.10 18:35 AL Ansar FC - AL Jabalain FC
Suudi Arabistan > 1. Lig
1 3.05 X 3.00 2 2.20 +35
1 3.05 X 3.00 2 2.20
16.10 18:40 Jeddah Club - AL Kawkab
Suudi Arabistan > 1. Lig
1 2.85 X 3.10 2 2.30 +35
1 2.85 X 3.10 2 2.30
Endonezya > 1. Lig
16.10 11:30 Persija Jakarta - Semen Padang
Endonezya > 1. Lig
1 1.65 X 3.35 2 4.85 +84
1 1.65 X 3.35 2 4.85
16.10 14:30 PSM Makassar - Arema FC
Endonezya > 1. Lig
1 1.60 X 3.80 2 4.65 +84
1 1.60 X 3.80 2 4.65
Bahreyn > 2. Lig
16.10 18:00 Al-Tadhmon - ISA Town
Bahreyn > 2. Lig
1 5.50 X 4.45 2 1.40 +36
1 5.50 X 4.45 2 1.40
16.10 18:00 Qalali Club - AL Ittifaq Bhr
Bahreyn > 2. Lig
1 1.70 X 3.90 2 3.85 +36
1 1.70 X 3.90 2 3.85
Ermenistan > Birinci Lig
16.10 14:30 FC Bkma Yerevan - Masis FC
Ermenistan > Birinci Lig
1 1.06 X 10.00 2 19.00 +84
1 1.06 X 10.00 2 19.00
16.10 14:30 FC Torpedo Yerevan - FC West Armenia
Ermenistan > Birinci Lig
1 5.25 X 4.95 2 1.40 +84
1 5.25 X 4.95 2 1.40
16.10 14:30 FC Ararat Yerevan 2 - Sevan FC
Ermenistan > Birinci Lig
1 2.35 X 4.10 2 2.35 +84
1 2.35 X 4.10 2 2.35
16.10 14:30 FC Van - FC Ani
Ermenistan > Birinci Lig
1 1.01 X 16.75 2 21.00 +4
1 1.01 X 16.75 2 21.00
Paraguay > Copa Paraguay
16.10 23:45 Cristobal Colon Nemby - Deportivo Capiata
Paraguay > Copa Paraguay
1 5.25 X 4.15 2 1.50 +84
1 5.25 X 4.15 2 1.50
Brezilya > Copa Paulista, Group 10
16.10 21:00 EC Santo Andre SP - AD Sao Caetano SP
Brezilya > Copa Paulista, Group 10
1 3.85 X 3.00 2 2.10 +36
1 3.85 X 3.00 2 2.10
Brezilya > Copa Paulista, Group 9
16.10 21:00 EC Sao Bernardo SP - Comercial SP
Brezilya > Copa Paulista, Group 9
1 2.75 X 2.95 2 2.70 +35
1 2.75 X 2.95 2 2.70
16.10 21:30 CA Linense SP - EC XV De Novembro SP
Brezilya > Copa Paulista, Group 9
1 4.55 X 3.40 2 1.80 +36
1 4.55 X 3.40 2 1.80
Galler > Cymru Championship, North
16.10 21:30 Conwy Borough FC - Corwen
Galler > Cymru Championship, North
1 1.35 X 4.60 2 7.25 +36
1 1.35 X 4.60 2 7.25
16.10 21:30 Buckley Town - Guilsfield Athletic
Galler > Cymru Championship, North
1 2.65 X 4.35 2 2.05 +36
1 2.65 X 4.35 2 2.05
İspanya > Federasyon Kupası
16.10 17:30 CD Tudelano - CD Calahorra
İspanya > Federasyon Kupası
1 2.40 X 3.05 2 3.05 +40
1 2.40 X 3.05 2 3.05
16.10 19:00 UD Poblense - AE Prat
İspanya > Federasyon Kupası
1 1.50 X 4.20 2 6.00 +41
1 1.50 X 4.20 2 6.00
16.10 20:30 SCD Durango - Izarra
İspanya > Federasyon Kupası
1 2.60 X 3.25 2 2.65 +40
1 2.60 X 3.25 2 2.65
16.10 21:00 Salamanca CF Uds - CD Mostoles
İspanya > Federasyon Kupası
1 1.80 X 3.55 2 4.40 +41
1 1.80 X 3.55 2 4.40
16.10 21:30 Compostela - FC Coruxo
İspanya > Federasyon Kupası
1 2.65 X 3.20 2 2.65 +41
1 2.65 X 3.20 2 2.65
16.10 22:00 Murcia - CF Talavera de la Reina
İspanya > Federasyon Kupası
1 1.75 X 3.35 2 4.80 +41
1 1.75 X 3.35 2 4.80
Filipinler > Filipinler Futbol Ligi
16.10 14:00 Ceres-Negros FC - Mendiola FC
Filipinler > Filipinler Futbol Ligi
1 1.01 X 12.75 2 22.00 +36
1 1.01 X 12.75 2 22.00
Almanya Amatör > Hessenliga
16.10 20:30 SC Hessen Dreieich - Hessen Kassel
Almanya Amatör > Hessenliga
1 3.20 X 4.15 2 1.80 +36
1 3.20 X 4.15 2 1.80
İspanya > LaLiga 2
16.10 22:00 Fuenlabrada CF - Real Zaragoza
İspanya > LaLiga 2
1 2.70 X 3.00 2 2.70 +95
1 2.70 X 3.00 2 2.70
Almanya Amatör > Oberliga NOFV Kuzey
16.10 20:30 SC Staaken 1919 - SC Tasmania 1900 Berlin
Almanya Amatör > Oberliga NOFV Kuzey
1 1.60 X 3.95 2 4.15 +36
1 1.60 X 3.95 2 4.15
Almanya Amatör > Oberliga Westfalen
16.10 20:15 Holzwickeder SC - ASC 09 Dortmund
Almanya Amatör > Oberliga Westfalen
1 2.40 X 3.55 2 2.40 +36
1 2.40 X 3.55 2 2.40
Beyaz Rusya > Pervaya Liga
16.10 16:00 Smorgon - Lokomotiv Gomel
Beyaz Rusya > Pervaya Liga
1 6.75 X 4.10 2 1.40 +84
1 6.75 X 4.10 2 1.40
Polonya > Polonya 3. Ligi, 4. Grup
16.10 16:30 Orleta Radzyn Podlaski - Podlasie Biala Podlaska
Polonya > Polonya 3. Ligi, 4. Grup
1 1.85 X 3.60 2 3.60 +84
1 1.85 X 3.60 2 3.60
Şili > Premier Lig
17.10 00:30 Deportes Union La Calera - U. Catolica
Şili > Premier Lig
1 3.15 X 3.05 2 2.20 +89
1 3.15 X 3.05 2 2.20
Kosta Rika > Premier Lig, Açılış
17.10 00:05 AD Municipal Grecia - Santos
Kosta Rika > Premier Lig, Açılış
1 2.50 X 3.20 2 2.55 +89
1 2.50 X 3.20 2 2.55
İskoçya > Premier Lig, Kadınlar
16.10 23:00 Rangers Lfc - Motherwell Lfc
İskoçya > Premier Lig, Kadınlar
Yes 1.45 No 2.55 +33
Yes 1.45 No 2.55
Arjantin > Primera B, Apertura
16.10 21:30 Club Atletico Fenix - Comunicaciones
Arjantin > Primera B, Apertura
1 2.45 X 2.90 2 3.10 +84
1 2.45 X 2.90 2 3.10
Nikaragua > Primera Ligi, Açılış
17.10 01:30 Managua FC - Chinandega FC
Nikaragua > Primera Ligi, Açılış
1 1.60 X 3.55 2 4.45 +36
1 1.60 X 3.55 2 4.45
Arjantin > Primera Nacional,A Grubu
16.10 21:30 Barracas Central - CA Temperley
Arjantin > Primera Nacional,A Grubu
1 2.60 X 3.00 2 2.85 +88
1 2.60 X 3.00 2 2.85
Almanya Amatör > Regionalliga Güneybatı
16.10 17:00 FC Bayern Alzenau 1920 - Freiburg (A)
Almanya Amatör > Regionalliga Güneybatı
1 2.25 X 3.45 2 2.70 +89
1 2.25 X 3.45 2 2.70
Hong Kong, Çin > Reserve Division
16.10 13:30 Hong Kong Rangers FC Reserv - Yuen Long Reserv
Hong Kong, Çin > Reserve Division
1 4.25 X 4.85 2 1.50 +35
1 4.25 X 4.85 2 1.50
16.10 13:30 Hong Kong Pegasus FC Reserv - Kitchee Reserv
Hong Kong, Çin > Reserve Division
1 3.05 X 4.15 2 1.85 +36
1 3.05 X 4.15 2 1.85
16.10 15:30 Wofoo Tai Po Reserv - R And F (HK) Reserves
Hong Kong, Çin > Reserve Division
1 1.22 X 6.50 2 7.75 +36
1 1.22 X 6.50 2 7.75
16.10 15:30 Kwoon Chung Southern Reserv - Happy Valley Reserv
Hong Kong, Çin > Reserve Division
1 2.35 X 4.20 2 2.25 +36
1 2.35 X 4.20 2 2.25
Romanya > Romanya 2. Ligi
16.10 15:00 CS Mioveni - CS Sportul Snagov SA
Romanya > Romanya 2. Ligi
1 1.12 X 7.00 2 12.25 +84
1 1.12 X 7.00 2 12.25
16.10 15:00 ASU Politehnica Timisoara - FC Metaloglobus Bucuresti
Romanya > Romanya 2. Ligi
1 2.45 X 3.00 2 2.70 +84
1 2.45 X 3.00 2 2.70
16.10 15:00 Pandurii Jiu - FC Ripensia Timisoara
Romanya > Romanya 2. Ligi
1 3.10 X 3.15 2 2.10 +84
1 3.10 X 3.15 2 2.10
16.10 15:00 ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu - ACS Champions FC Arges
Romanya > Romanya 2. Ligi
1 2.50 X 3.15 2 2.55 +84
1 2.50 X 3.15 2 2.55
16.10 15:00 CS Concordia Chiajna - AFC Dunarea 2005 Calarasi
Romanya > Romanya 2. Ligi
1 2.20 X 3.10 2 3.05 +84
1 2.20 X 3.10 2 3.05
16.10 15:00 Farul Constanta - U. Cluj
Romanya > Romanya 2. Ligi
1 2.45 X 3.00 2 2.75 +84
1 2.45 X 3.00 2 2.75
16.10 15:00 CSM Resita - Gloria Buzau
Romanya > Romanya 2. Ligi
1 2.80 X 3.20 2 2.25 +84
1 2.80 X 3.20 2 2.25
16.10 15:00 ASC Daco-Getica Bucuresti - FK Csikszereda Miercurea Ciuc
Romanya > Romanya 2. Ligi
1 3.10 X 3.40 2 2.00 +84
1 3.10 X 3.40 2 2.00
16.10 16:00 FC Rapid 1923 - Petrolul Ploiesti
Romanya > Romanya 2. Ligi
1 2.20 X 3.05 2 3.05 +84
1 2.20 X 3.05 2 3.05
16.10 19:30 AFC Turris-Oltul Turnu Magurele - AFC Uta Arad
Romanya > Romanya 2. Ligi
1 2.25 X 3.35 2 2.75 +84
1 2.25 X 3.35 2 2.75
Slovenya > Slovenya Kupası
16.10 18:00 NK Aluminij Kidricevo - FC Koper
Slovenya > Slovenya Kupası
1 1.50 X 3.75 2 5.75 +83
1 1.50 X 3.75 2 5.75
16.10 20:00 Nafta Lendava - NK Rudar Velenje
Slovenya > Slovenya Kupası
1 2.35 X 3.60 2 2.45 +84
1 2.35 X 3.60 2 2.45
İngiltere Amatör > Southern League, Premier Division South
16.10 21:45 Farnborough FC - Wimborne Town
İngiltere Amatör > Southern League, Premier Division South
1 2.55 X 3.45 2 2.45 +36
1 2.55 X 3.45 2 2.45
16.10 21:45 Tiverton Town - Yate Town
İngiltere Amatör > Southern League, Premier Division South
1 1.35 X 5.00 2 6.25 +36
1 1.35 X 5.00 2 6.25
Kosova > Süper Lig
16.10 15:30 FC Priştine - KF Drenica Skenderaj
Kosova > Süper Lig
1 1.35 X 4.00 2 7.50 +36
1 1.35 X 4.00 2 7.50
Slovakya > U19 1. Ligi
16.10 15:00 Dunajska Streda - Slovan Bratislava
Slovakya > U19 1. Ligi
1 2.10 X 3.65 2 2.75 +36
1 2.10 X 3.65 2 2.75
İsveç Amatör > U19 Allsvenskan, Şampiyonluk Turu
16.10 20:00 IFK Norrkoping - Kalmar FF
İsveç Amatör > U19 Allsvenskan, Şampiyonluk Turu
1 2.45 X 4.15 2 2.10 +36
1 2.45 X 4.15 2 2.10
Brezilya > U20 Campeonato Brasileiro
16.10 21:00 Atletico Mineiro MG U20 - Coritiba PR
Brezilya > U20 Campeonato Brasileiro
1 1.60 X 3.85 2 5.25 +36
1 1.60 X 3.85 2 5.25
16.10 21:00 Flamengo RJ U20 - SAO Paulo FC SP
Brezilya > U20 Campeonato Brasileiro
1 2.25 X 3.40 2 3.05 +33
1 2.25 X 3.40 2 3.05
16.10 21:00 Internacional RS - America MG
Brezilya > U20 Campeonato Brasileiro
1 3.10 X 3.55 2 2.15 +36
1 3.10 X 3.55 2 2.15
16.10 21:00 Palmeiras SP - Bahia BA Gençler
Brezilya > U20 Campeonato Brasileiro
1 1.50 X 4.10 2 6.50 +35
1 1.50 X 4.10 2 6.50
16.10 21:00 CA Paranaense PR - Recife PE
Brezilya > U20 Campeonato Brasileiro
1 2.60 X 3.40 2 2.55 +36
1 2.60 X 3.40 2 2.55
16.10 21:00 Cruzeiro MG - Vasco Da Gama RJ
Brezilya > U20 Campeonato Brasileiro
1 2.70 X 3.15 2 2.60 +33
1 2.70 X 3.15 2 2.60
16.10 21:00 Corinthians SP - Botafogo RJ U20
Brezilya > U20 Campeonato Brasileiro
1 1.35 X 4.60 2 8.50 +33
1 1.35 X 4.60 2 8.50
16.10 21:00 Gremio RS U20 - Fluminense Rj
Brezilya > U20 Campeonato Brasileiro
1 3.60 X 3.55 2 1.95 +36
1 3.60 X 3.55 2 1.95
16.10 21:00 Santos FC SP - Ponte Preta SP
Brezilya > U20 Campeonato Brasileiro
1 1.50 X 4.25 2 6.25 +33
1 1.50 X 4.25 2 6.25
16.10 21:00 Chapecoense SC - EC Vitoria BA
Brezilya > U20 Campeonato Brasileiro
1 2.30 X 3.30 2 3.05 +33
1 2.30 X 3.30 2 3.05
Güney Afrika > Ulusal 1. Lig
16.10 16:30 Royal Eagles - Mbombela United
Güney Afrika > Ulusal 1. Lig
1 2.70 X 2.75 2 2.65 +36
1 2.70 X 2.75 2 2.65
16.10 16:30 Moroka Swallows - TS Galaxy FC
Güney Afrika > Ulusal 1. Lig
1 2.70 X 2.75 2 2.65 +36
1 2.70 X 2.75 2 2.65
16.10 16:30 Real Kings FC - Uthongathi FC
Güney Afrika > Ulusal 1. Lig
1 2.55 X 2.75 2 2.85 +36
1 2.55 X 2.75 2 2.85
Macaristan > Ulusal 1. Lig, Kadınlar
16.10 16:00 ST Mihaly Szeged - Diosgyori Vtk
Macaristan > Ulusal 1. Lig, Kadınlar
1 9.25 X 7.00 2 1.18 +36
1 9.25 X 7.00 2 1.18
Honduras > Ulusal Lig, Açılış
17.10 00:30 Real De Minas - CD Marathon
Honduras > Ulusal Lig, Açılış
1 3.05 X 3.65 2 2.00 +36
1 3.05 X 3.65 2 2.00
Uruguay > Uruguay Primera Ligi, Kapanış
16.10 22:00 Ca Cerro - CA River Plate
Uruguay > Uruguay Primera Ligi, Kapanış
1 2.80 X 3.35 2 2.25 +89
1 2.80 X 3.35 2 2.25
16.10 22:00 Danubio - Fenix
Uruguay > Uruguay Primera Ligi, Kapanış
1 2.05 X 3.30 2 3.25 +89
1 2.05 X 3.30 2 3.25
16.10 22:00 CA Boston River - Progreso
Uruguay > Uruguay Primera Ligi, Kapanış
1 2.60 X 3.20 2 2.50 +89
1 2.60 X 3.20 2 2.50
16.10 22:00 Cerro Largo FC - Juventud de las Piedras
Uruguay > Uruguay Primera Ligi, Kapanış
1 1.75 X 3.30 2 4.30 +89
1 1.75 X 3.30 2 4.30
17.10 02:00 Plaza Colonia - Club Nacional de Football
Uruguay > Uruguay Primera Ligi, Kapanış
1 4.10 X 3.65 2 1.70 +89
1 4.10 X 3.65 2 1.70
Venezuela > Venezuela Kupası, Playofflar
16.10 23:00 Metropolitanos FC - Estudiantes de Caracas
Venezuela > Venezuela Kupası, Playofflar
1 1.65 X 3.50 2 4.40 +82
1 1.65 X 3.50 2 4.40
16.10 23:00 Zulia - Guaros Lara
Venezuela > Venezuela Kupası, Playofflar
1 2.10 X 3.25 2 3.05 +83
1 2.10 X 3.25 2 3.05
16.10 23:00 Carabobo - Estudiantes Merida
Venezuela > Venezuela Kupası, Playofflar
1 1.90 X 3.25 2 3.55 +83
1 1.90 X 3.25 2 3.55
17.10 00:00 Monagas SC - Angostura FC
Venezuela > Venezuela Kupası, Playofflar
1 1.65 X 3.55 2 4.60 +2
1 1.65 X 3.55 2 4.60
17.10 00:00 Mineros Guayana - Deportivo La Guaira
Venezuela > Venezuela Kupası, Playofflar
1 2.00 X 3.10 2 3.40 +83
1 2.00 X 3.10 2 3.40
17.10 01:00 Academia Puerto Cabello - Trujillanos
Venezuela > Venezuela Kupası, Playofflar
1 2.25 X 3.40 2 2.70 +83
1 2.25 X 3.40 2 2.70
17.10 02:00 Zamora - Deportivo Tachira
Venezuela > Venezuela Kupası, Playofflar
1 2.20 X 3.25 2 2.85 +2
1 2.20 X 3.25 2 2.85
İran > İran Hazfi Kupası
16.10 15:50 Shahr Khodro FC - Naft Masjed Soleyman FC
İran > İran Hazfi Kupası
1 1.90 X 3.00 2 3.70 +40
1 1.90 X 3.00 2 3.70
16.10 16:20 Zob Ahan Esfahan FC - Mes Kerman FC
İran > İran Hazfi Kupası
1 1.40 X 3.65 2 6.50 +40
1 1.40 X 3.65 2 6.50
16.10 16:30 Shahin Bushehr FC - Saipa
İran > İran Hazfi Kupası
1 2.85 X 2.90 2 2.30 +40
1 2.85 X 2.90 2 2.30
Maç Detayı
Bahis Kuponum 0
Tekli Kupon
Kombine Kupon
Bahis Tutarı:
Toplam Oran:
0.00
Maksimum Kazanç:
0.00 TRY
Giriş Yapın